| anamaria_9127 a întrebat:

Buna am 10 si anul asta la scola facem serata si nu stiu in ce sa ma ibrac stiu ca mai este mult pana la sfrsitul anului scolar dar nu stiu in ce sa ma ibrac in rest stiu va rog dati-mi simie niste idei dau fudita.PWP

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Uite cateva idei super bune pentru o tinuta de nota 20!
Daca ai ceva asemanator cu hainele astea atunci sa le porti ca sunt la moda!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Ce ai 10?

| crissuletz a răspuns:

10 ani? pai...ai putea sa iti iei o rochita rosie cu buline albe tip gogosar happy asa te vad eu :* funda plswinking