| Mariutamimyolu a întrebat:

Am 11 ani jumatate si am sanii mici! Adica pieptul nu imi este dezvoltat, dar in clasa la mine fetele au deja bustiere, dar eu nu am ce sa pun in bustiera ca nu am nimic! Vreau sa imi dati niste exercitii pentru piept! Cum sa fac sa imi creasca cu ajutorul unor exercitii fizice pentru piep! Va rog mult! Ajutati-ma ca dau FUNDA sad!

5 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai e si normal ca la varsta ta sa nu ai sani, nu ii poti face sa creasca, decat sa astepti pana la 18-20 de ani iti vor creste continu, stai linistita, plus ca sportul indelungat ajuta la formarea corpului d-ala smug
Pa, pa laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se stie ca sanii conduc lumea... da nu la 11 ani

| Carmen100 a răspuns:

Bai fetita da' termina cu intrebarile astea!
Intelege ca o sa te dezvolti si tu la un moment dat, ai doar 11 ani, ce mama naibii?!
Daca colegele tale au bustiera, ce? Daca colegele tale isi pun un dildo pe cap si zic ca's unicorni, atunci vrei si tu un dildo sa fii unicorn?
Asteapta si tu ca nu cresc la comanda, pana la 18 ani mai ai timp!

| hypentakill a răspuns:

Triple post FTW.

| CrissuCrissPwpic a răspuns:

Buna! Si eu am 11 ani jumatate dar am sanii dezvoltati deoarece am 35 de kg si 1m, 52 acum depinde si de cat de dezvoltata esti si in alte parti. E bine de stiut ca pubertatea incepe de pe la 10 ani parca