| roobbby a întrebat:

am 11 ani si vreau sa strang si eu bani, cum pot face in afara sa cer la parinti ca m-am saturatbig grin

Răspuns Câştigător
| al3xutza94 a răspuns:

Buna! cred ce te pot ajuta... daca te lasa mama ta.te poti inscrie ca reprezentant avon...si castigi discount la comenzile tale de pana la 40% + multe cadouri pe care le poti valorifica in bani.
astept raspunsul tau duru_yonyk

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu, poate sa salvezi o situatie si sa fi rasplatit. La varsta asta nu am idee. Si eu am 11. Ani singurele mele metode. Sa salvez sa fiu rasplatit sau de ziua mea.

| roobbby explică:

App am 11 ani maaaaa

| Alyy007 a răspuns:

Pai du-te maica la munca(la fan daca esti de la tara), la nu stiu mai ce...crezi ca banii ii iei asa ca stay degeaba. vrei sa mananci muncesti(frate, frate branza`i pe bani)