| andreeeeeeeeeeea a întrebat:

Am 12 ani.Acum citeva zile am avut primul sarut. Dar eu cand mam sarutat cu el nu am facut nimic. El a facut totul. De asta ma simt cam prost. Peste cateva zile vreau sa se repete iar sarutul.Dar habar nu am cum sa il sarut. Va rog din tot sufletul ajutati-ma; dati-mi sfaturi! Urgent! Va implor din tot sufletul!

Răspuns Câştigător
| simonafrumoasa a răspuns:

Inseamna ca te iubeste foarte mult daca o facut asta. apropo u nu esti cam mica? in fine asta este numai treaba ta. imbratiseazal. sarual cu pasiune fa ce iti trece prin minte.

1 răspuns:
| ana5 a răspuns:

Cauta pe google 'cum se saruta?'