| Virlan_Andreea_2000 a întrebat:

am 12 ani, am sinii mici... sunt fete de virsta mea care au marimea 2, dar eu de loc...ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sa faci ce trebuie si sa astepti.
Sau poti sa fii proasta si sa iti iei sutien/bustiera plina cu burete si cand o sa mergi la plaja...Pam! Unde's sanii? Nu's sanii!
Deci tu decizi happy

| Carmen100 a răspuns:

Pana la urma ai doar 12 ani, fata mea! Pana la 18 mai ai timpwinking

| EU19 a răspuns:

Poti sa mai cresti si sa lasi prostiile astea.Multumestete cu ce ai.

| JJ16 a răspuns:

Nu prea poti face nimic. Corpul tau se va dezvolta la timpul potrivit. Si in legatura cu fetele din clasa ta. fiecare fata se dezvolta diferit, nu-ti fa griji ca n-ai sa ramai fara :* big grin

| drunkpanda a răspuns:

Ti-au intrat sanii la apa. e grav!