| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 12 ani imi puteti spune cum poti face prima miscare la primul sarut

Răspuns Câştigător
| jonnyhelp a răspuns:

Oooo m-ai lovit unde doare mititelule big grin Am sarutat o fata prima oara in clasa a 9a, da stiu, cam tarziu, dar uite cum am facut eu. Cand o vezi in fata ta, nu te gandi mult. Daca stai si te gandesti "vai daca fac asa, n-o sa-i placa, daca fac invers, tot poate n-o sa-i placa" Uite cum am facut eu. Cand e in fata ta si vrei s-o pupacesti, numara de la 3 la 1. 3, 2, si la 1 o pupi. sa nu ai timp sa te gandesti prea mult. Ia-o de talie, sau de dupa cap si apropie-te usor de ea si pup-o usor pe buze, nu trebuie sa o saruti cu limba de la inceput. toate la timpul potrivit. incearca s-o pupi usor si moale pe buze si dupa totul va veni de la sine big hug Stiu ca poti! sa-mi spui daca ti-a reusit. Is aici sa te sustin buddy! big hug Succes!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce miscare de dans?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pupi. ce-i poti face mai mult de atat?