| Georgiana21363 a întrebat:

Buna am 12 ani si imi place de cineva, ce sa fac? Si am un frate care e in clasa cu mine si ii spune mamei mele, iar eu nu stiu ce sa fac pt ca mama mea ma cearta!

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu are ce sa iti placa la el, e doar un copil, mai putin dezvoltat chiar si decat tine. Ai tot auzit de placut si te-ai trezit ca iti place si tie cineva. Aa, daca aveai 18 ani, incepeai sa vorbesti cu el, daca te placea si el, la un an, doi dupa facultate te lua de nevasta. Asa o sa te ia al zecelea pe care o sa-l placi, o sa mai ajunga la el niste resturi (sentimentale). Buna seara.

| SkyPilot a răspuns:

La varsta asta nu pot decat sa petreci mai mult timp cu cel care iti place. Mamei ii spui ca nu faci altceva decat sa vorbesti.

| daniela281 a răspuns:

Cum fată dragă știi tu ce înseamnă dragostea? Mai bine du-te și citește o carte! La 12 ani să îți placă de un băiat e echivalent cu a te juca cu păpuși Barbie, deci dacă te-ai scuti pe tine și pe tot TPU-ul de aceste întrebări, cred că o să Primești o medalie pentru bunătatea-ți "Mare"!