| Alexa_8541 a întrebat:

Buna am 12 (jumate) sunt a sasea ma inteleg cu o fata mai mica (a treia) chiar foarte bine mama ei e profa mea de geografie.am fost la o petrecere unde a venit si ea cu vratele ei (a opt-a) care m se pare dragut.la pinguin trebuia s-a bagat in spatele meu si prima data mi s-a parut penibil dar pe urma mi-a placut.la un moment dat am plecat din sir si a plecat si el.la macarena si ori un de dansam eu venea si incerca sa imi iasa in evidenta.am flirtat cu el putin... dar la petrecere nu am vb decat o data a pus-o pe sorsa sa ma intrebe cum ma cheama desi ma stie din excursi si tabere si acum imi place chiar mult de el si nu stiu ce sa fac nu am mai avut un prieten si acum nu stiu cum sa fac sa fiu cu el ma abtin cu greu va rog ajutati-ma ce sa ii spun la scoala(suntem la aceeasi scoala) cred ca m-am indragostit de el ceea ce nu mi s-a mai intamplat va rog da-ti sfaturi

3 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

Eo zic sa vorbesti cu el dar sa nu ii spui direct ca il placi.

| Alexa_8541 explică:

Am uitat funda+vot cel mai bine raspuns
iar ceilalti vot

| Alexa_8541 explică:

Sunt mai ciudata, mai rusinoasa
si tinad cont ca nu am vb decat o data cu el de bowling
presupu ca ar trebui sa il salut fiindca in general cand trec pe langa el parca nu exista
dar o sa ili salut maine sa vad cum reactioneaza...