| Biianca1902 a întrebat:

Buna am 12ani...si stau la casa iar viza-vi este un baiat de vreo 20 de ani si il simpatizez putin mereu cand il vad se uita la mine si zambeste chestia e ca nu imi place de ellaughinge bine cum fac nu? pentru ca diferenta de varste e mareee

Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

E foarte bine, asa sa faci in continuare, diferenta de varsta dintre voi e prea mare si nu poate fi nimic intre voi decat o relatie de prietenie, ai respectul meu ca gandesti asa la varsta asta.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Bravo, meriti o milka cu oreo pentru ca nu te gandesti sa fii cu el. laughing

| Ritsuko a răspuns:

Diferenta de 8 ani (el are 20 si tu 12), sanse 0 sa fi cu el. Bine ca ti-ai cam mutat gandul.laughing