| Roxii1 a întrebat:

am 13 ani, 1.68, si de un timp m-am ingrasat, si mi se pare ca pe picioare apar ca niste vergeturi.Nu mai pot scapa de ele? De ce dieta ar trebui sa ma apuc, pentru am senzatia ca am si un pic de burta sad? Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| Maruuu a răspuns:

Pai e cel mai bine sa faci sport si sa mananci fructe, legume. Ca sa scapi de vergeturi, incearca sa le masezi cu crema cand ai tu timp, astfel vor disparea happy

1 răspuns:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Sportul este cea mai buna dieta. Incearca sa si manaci sanatos (adica fructe si legume prospete, peste chiar si carne putin mai grasa dar cu moderatie, o felie de paine la fiecare masa etc.)