| yoursmiley99 a întrebat:

Buna ...am 13 ani as dori sa ma ajutati ..pai eu cred ca sunt diferita adica as vrea sa stiu toti la virsta mea au asa probleme cred ca nu e normal cum ma comport nu stiu ..in plus imi place de un baiat lui ii place de mine dar fete de la mine din clasa vorbesc despre noi adica ma cam deranjeaza dar mai tare ma deranjeaza ca ele daca nu le place nimeni nu pre vob cu mine sunt geloase nu numai pe asta dau funda!happy(

Răspuns Câştigător
| IuliaIvan16 a răspuns:

Mai bine incearca sa te calmezi, si mie mi s-a intamplat la fel, dar am stiut unde sa pun STOP...