| andree10 a întrebat:

Am 13 ani, iar o problema majora o constituie inaltimea mea prea mica caracteristica varstei. Am 1.50 cm si sunt cea mai mica din clasa, dintre prieteni, din familie. As dori sa-mi dati sfaturi de crestere in inaltime sau sa-mi spuneti daca am stagnat. Nici parintii mei nu sunt inalti, mama are 1.62, iar tata 1.72. Va multumesc anticipat! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Crede'ma fiecare ne dorim ce are altcinevahappysi s-ar putea ca niciodata sa nu avem ceea ce ne dorim.
Eu sunt destul de inalt am cam 1, 85 dar crede'ma. uneori e bine sa fi micbig grin
Nu dai cu capu de barele din autobuz cand te ridici de pe scaunlaughing
Nu poti da cu capul in ceva pentru ca esti scundahappy
Nu iti ies picioarele din patura, cearceaf etc (cu ce te invelesti)
Si da eu o patesc.
Fi multumita cum esti acum, fi multumita ca esti sanatoasa(Sper sa fi sanatoasabig grin)
Asta nu e o problema majora.
Problema majora era daca nu aveai o mana, un picior DOAMNE FERESTE.
Esti un copil normal. bucurate de ani de scoala.(nu cum am facut eu.)

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

High five, gurl! 14 ani, almost 15, si am tot 1.50.
Dar "subscriu" la ce a spus Liviu. Chiar merita funda. happy

| Anesia27 a răspuns:

Poti incerca baschetul.te va ajuta sa cresti. dar eu as vrea sa fiu mai scunda(si mai slaba laughing )