| Purgatoriu a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa stiu daca sunt cu adevarat depresiva pentru ca sunt putin confuza am cam toate simptomele dar ele sunt de mai mult timp cam de trei ani. Ce as putea face? Va rog dati-mi un sfat

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Ai 13 ani. esti fata. poate ti-ai inceput adoloscenta intr-adevar. multi adolescenti. ca si mine. sunt confuzi, au anumite sentimente puternice pe care nu leau mai intalnit... sunt irascibili si suparati fara motiv. happy Succesbig grin funda? smug tongue