| Stoica113424 a întrebat:

Buna, am 13 ani si jumatate si am incurcat (din greseala) vinul cu sucul (mai pe scurt am baut vin din greseala, dar putin, o sa patesc ceva grav?)(laughing))

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O, da!
O sa te îmbeți, o sa devii inconștient, o sa ergonomic pe strada și o sa spui tuturor că tu ești șeful.
Sa nu mai spun ca din cauza asta o sa ramai virgin toată viata! Și nici o fata nu o sa te placa fiindcă ai băut vin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să păţeşti pe jumătate.laughing)

| Andreeush a răspuns:

Stai liniștit nu o să plătești nimic. Se mai întâmplă astfel de accidente.

| DevilRock a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, o să îți treacă.
Fii atent data viitoare.

| Anabela777 a răspuns:

Intre timp exista copii care se imbata la zece ani...

| whatevernvm a răspuns:

Întrebarea asta pe TPU e primul simptom