| sebastian123123123123 a întrebat:

Buna am 13 ani si sunt BAIAT. Am fost batut de o fata la lupte ceea ce e cam jenant... Nu imi pot lua gandul de la asta si nu stiu cum sa imi recapat stima de sine.VA ROG AJUTOR CU UN SFAT!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Jenant sau nu, un sportiv trebuie sa accepte si idea infrangerii, chiar daca aceasta vine din partea unei fete bine pregatite. Aceasta infrangere arata ca tu esti mai putin pregatit decat este ea. Admir-o si pregateste-te mai mult si mai eficient.

| sebastian123123123123 explică (pentru neutrino):

Merci. Cam ai dreptate aici ca ea face de 8 ani si eu de 7 luni... Pur si simplu eram invidious si nu stiam cum sa ma exprim. Imi venea pus si simlu s-o atac pe la spate sa nu se mai trezeasca.Sun cam controversat pentru ca SINCER e prima data cand pierd la ceva

1 răspuns: