| blackboss a întrebat:

am 13 ani si sunt clasa a 7 a as vrea sa va spun ca am o fata langa blocul meu care iese cu cainele ei si a inceput sa imi placa de ea.Problema este alta mereu cand o vad intra cu cainele in bloc si cam niciodata nu imi fac curaj sa vb cu ea.Ieri cand am venit acasa am vazut-o cum venea de la scoala cu o fata cu care am fost la gradinita dar nu cred ca ma mai stie.
Ce sa fac?
Daca o vad ce sa ii spun!?

Răspuns Câştigător
| cranian0000 a răspuns:

Primi data faceti cunostiinta dupa care mai astepti cateva zile dupa poti incepe cu o atingere mai delicata o poti lua in brate sau va retrageti intr-un loc mai intunecat sau astepti sa vina noaptre sa nu se mai vada nimic si i soptesti la ureche "Eu te plac...u ma placi?"si dupa care i dai o :* pe obraz si pleci acasa sau undeva si a doua zi cand o vezi o intrebi daca si ea te place.E foarte usorbig grin

1 răspuns:
| AnaMariaPisica a răspuns:

Fa cunostinta cu ea.