| geany1997 a întrebat:

am 13 ani si urmeaza sa ma duc la o nunta credeti ca as putea purta tocuri?big grin Fundita:X:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| al3_9910 a răspuns:

Sigur ca poti purta tocuri, dar totul depinde de tine. daca rezisti o zi si o noapte intreaga(sau cat stai tu). si bineinteles, daca parintii tai iti permit.este chiar bine sa inveti sa porti tocurile pentru ca o sa ai diferite ocazii de acum.banchet,agapa,balul bobocilor, sau alte nunti, botezuri, depinde.

distractie placuta la nunta:*

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca esti destul de dezvoltata, parintii te lasa si crezi ca o sa rezisti toata noaptea pe tocuri de ce nu?

| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Da, poţi, dacă rezişti. Depinde şi de tipul tocului. Distracţie plăcută la nuntă! happy

| BRG a răspuns:

Bună vei arăta splendid pe tocuri, iar dacă nu vei rezista în pantofi există o soluţie numită masaj.

| CataVegas a răspuns:

Sigur tocuri si o fustita draguta ar fi super bft sa arati super...thx!

| alina_7796 a răspuns:

BUna la inceput poti sa te incalti pe tocuri dar mai incolo daca te vor durea picioarele poti incalta niste balerini asa iti va fi mai bine si in plus orice pereche de balerini se asorteaza cu orice rochie asa ca successe!

| Alexandra_5902 a răspuns:

Daca intrebi asta probabil mama ta de exemplu ti-a zis mai bine sa nu porti. Ai destul timp sa porti tocuri, dar nu asta e ideea. La o nunta se danseaza si nu prea stai locului. Plus toate orele alea... Eu am 16 ani si am purtat tocuri. Daca vreau sa fiu comoda toata seara, fara dureri de picioare, fara bataturi sau basici as alege niste balerini sau sandalute. Poti incerca si varianta cu doua schimburi. Daca tii neaparat poarta tocurile pana dupa slujba, adica inainte sa ajungeti la restaurant la petrecere si apoi pune-ti in picioare ceva comod care e si usor de carat intr-o gentuta. Te descurci tuwinking