| A_2738 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 72 h si 64 kg.De maine vreau sa incep programul Nestle Fitness(Urmez programul "Abdomen plat" in fiecae zi alaturi de ex de pe site-ul nestle fitness). Credeti ca voi slabi? Voi ati incercat? Daca da, imi puteti spune ce efect au avut ex asupra voastra? Multumesc!

2 răspunsuri:
| A_2738 explică:

CAm cate kg ai slabit?

| BeatriceNote a răspuns:

Am incercat, dar nu cred ca din cauza asta am slabit.in perioada eceea nu am mai mancat paine si nici mezeluri sau dulciuri.asta insemnand 2 saptamani.(am 13)