| Lavinika a întrebat:

Am 14 ani as vrea sa stiu si eu cum sa slabesc cat mai repede dar sa nu imi afecteze organismul happy

1 răspuns:
| ArexuDeea a răspuns:

Incearca sa mananci echilibrat zilnic, daca poti la aceeasi ora, dim si seara cereale dietetice( de ovaz) cu lapte fara grasimi(ora de seara6-7), la pranz o zi legume, peste, pui, vita(doar fiert sau gratar), lactate, iar intre mese fructe. evita grasimile si sucurile. si mult sport, abdomene si alergari