| Lala_Gabriela_1998 a întrebat:

Buna am 14 ani eu nu vreau un prieten acum nu sunt pregatita desi prietenele mereu ca de ce nu am prieten eu sunt mai rusinoasa daca imi place cineva nu ii spun dar mereu vreau sa l vad si stiu ca am timp pentru iubire dar imi plac baieti dar nu vreau sa umblu cu ei pentru ca pe cei care i am cunoscut te inseala umbla cu tine si cu altele deci spuneti mi eu cred ca e ok parerea mea dar nu mi place ca de mereu sa se vb de iubiti ei eu sa raman pe afara

Răspuns Câştigător
| minho a răspuns:

Crede-ma atunci cand va fi timpul iubirea va veni.Nu trebuie neaparat sa-ti gasesti un prieten doar pentru ca asa vor prietenele tale.Atunci cand un baiat te va placea el te va iubi indiferent daca esti timida si tot el va fi acela care va face primul pas.Nu trebuie sa cauti iubire caci ea va fi aceea care te va gasi.Te pup si sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| Anca_Bi_1997 a răspuns:

Poi nu stiu intai cunoaste un baiat nu trebuie neaparat sa fi cu el sau mai multi fai pe ei sa te placa daca ei nu te plac sau asa :* Si cu rusinea mori de foame! Asa ca fi si tu mai cu tupeu. Ca doar incercarea moarte nu are :* Sper ca ti-am fost de ajutor happy