| Ellly23 a întrebat:

Buna!
Am 14 ani jumate si 1, 5m. Cum as putea sa mai cresc in inaltime?

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Apuca-te de innot, e foarte bun pentru a te innalta, sau basket, dar daca esti fata, du-te la innot.

| FUCKy0u a răspuns:

Te-ar ajuta un sport ca baschetul.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Fa exerciti de gimnastica : Podul de sus, Podul de jos, Roata tiganului, Sfoara etc. O sa gasesti si pe net exercitii, dar daca nu intreba din nou si iti dau eu niste link-uri. Eu am 13 ani si noua luni si inaltime aproximativ 1.67 m.
Succes!

| madutza2013 a răspuns:

Sincer am mai vazut intrebari de genu asta!
Nu va mai prostiti asta este organismul vostru(corpul) daca chiar vrei sa cresti du-te la innot de exemplu sau mai bine lasa timpu sa rezolve asta...ai grija sa nu faci ceva si dupa sa regreti!

| euu30 a răspuns:

Sa te apuci de innot, sa faci mult sport! :*

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Baschet,volei sau inot. Incearca sa practici unul din sporturile astea.

| roko181 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda sa mergi la volei...eu am fost 2 ani si m-am inaltat destul de mult.

| TheStory a răspuns:

Fa Basket

| dragalasa a răspuns:

Incearca sa faci baschet

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,dac vrei sa cresti poti sa te apuci de inot, baschet, hamball..si fa sport