| mixlar a întrebat:

Am 14 ani pe 13 august împlinesc 15 ani. Vreau să vă cer sfatul.Am făcut cunoștință cu un băiat la începutul lunii ianuarie,am fost cu sora mea la discotecă și l-am văzut acolo, el s-a apropiat de mine și am început să vorbim, am dansat un dans în 2 iar a 2 zi el m-a invitat in prietete peun site de socializare..am vorbit noi 2 saptamini si apoi el mi-a propus sa fim imreuna,eu am acceptat,insa cu timpul eu am inteles ca el chiar ma iubeste,nu imi permitea sa plec la primblare des,era gelos,s-a bătut cu un băiat,pentru că acela ma ofensa, mie chiar imi făcea placerea ca este gelos, apoi în a 3 luna el mi-a propus sa facem prima data..eu eram virgina si el la fel, al acuma are 16 ani.el s-a jurat ca nu ma va parasi dupa ce facem asta sa jurat pe cel mai sfint..am facut noi treaba asta,și dacă sincer,în relațiile noastre totul a început să devină și mai bine.și pînă în ziua de astăzi suntem îmreună, chiar cînd ne certam seara el venea pe jos noaptea o kilometri de la satul lui pina la satul meu, pe jos va inchipuiti incolo si inapoi pentru a ne impăca. spuneti-mi va rog am procedat corect că am făcut-o? că nu mai sunt virgină?

Răspuns Câştigător
| JorzaLivia a răspuns:

Asta depinde numai de tine, pentru ca noi doar ne dam cu parerea. Daca tu chiar simti ca ai facut alegerea corecta, atunci e OK.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ai procedat corect, dacă te vei babardi cu fiecare iubit pe care îl vei avea de-al lungul vieţii vei fi "acel instrument cu care ţăranii scot apă din fântână"

| Rabbit12345 a răspuns:

Nu este bine sa incepi viata sexuala daca nu ai 18 ani sau mai mult, organele sexuale pot fi afectate pentru ca sunt in crestere, macar ai facut protejat?

| mixlar explică:

Eu cred ca da.