| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si 1.50 sunt cel mai mic din clasa. Imi puteti da niste sfaturi cum sa ma inalt si eu cel mai mare din clasa e de 1.72 ma simt pitic

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Baschet, volei, handbal dar nu iti fa griji vei creste in 3 ani o sa vezi asa am fost si eu si in3 ani am crescut de la 1, 43 - 1, 69

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Prietene, daca fetele sunt "problema" atunci trebuie sa iti zic din proprie experienta ca astea-s ca tramvaiul vin si pleaca, pana in clasa a 9 a 10 -a
1) cresti
2) acum nu`i momentul si nu are sens sa te bagi in prostii din astea stii care va fi deznodamantul nu? acelasi despartirea (la varsta asta asa ca...)
si daca ei ii place de tine atunci nu va pune inaltimea inaintea voastra daca doar tie iti place de ea, chiar daca va accepta sa fiti impreuna o va face din pur interes, asa ca lasa-le **** de fete ca nu are rost sa iti pierzi timpu cu ele inca

| Memecy a răspuns:

A da si inca ceva: adevaratelor fete le plac baietii
-cu ceva bagaj intelectual
-prin cultura obtii faima, bani si femei pe care le ai ori si cand - a da vei fi si popular daca esti bun in ceea ce faci si in ceea ce iti place sa faci in plus fetele de varsta ta nu cauta numai "aventuri" si prostii
de aceea zic vezi care sunt prioritatile tale acum

stiu ca acum nu gadesti asa si nici nu cred ca poti sa gadesti in felul asta dar daca totusi reusesti s-o faci vei vedea care este realitatea happy