| ICHBalexnunu a întrebat:

Am 14 ani si am facut se* cu prietena mea fara protectie, dar nu am ejaculat in ea ar putea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Urssuletz a răspuns:

Ok ma abtin... nu te judec ca v-ati inceput viata sexuala asa devreme, prea devreme mai ales pentru ea ..sa trecem la subiect sanse sunt deoarece mai este lichidul acela care ese inainte sa ejaculezi in ea care contine si el spermatozoizi oricum dacai vine menstruatia nu este insarcinata si dupa 2 sapt sa faca un test. funda?

6 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Sanse destul de mici, totusi roag-o sa ia niste anticonceptionale(doamne, cat de aiurea ma simt ca indemn pe cineva de 14 ani sa faca asta)

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sexul prematur (sub vârsta de 17 ani şi jumătate la femei şi 18 ani la bărbaţi) are efecte negative de durată asupra organismului adult.
V-aţi început viaţa sexuală fără măcar să ştiţi lucruri elementare, altfel nu-mi explic cum ai putut să pui o astfel de întrebare.

| ALEX2402 a răspuns:

In aceasta situatie exista sanse mai putine sa fi ramas insarcinata

| ade291 a răspuns:

Voi v-ati inceput viata sexuala, dar nici chestiile de baza nu le stiti? Ma rog, sansele sunt extrem de mici, deci probabil nu ramane.

| ICHBalexnunu explică:

Ok ok stiu ca ie mult prea devreme (si stiam si eu de prezervative dar nu am vrut)dar totusi este alegerea mea ce fac cu viata mea si nu ie atat de rau, adica nu mi am taiat venele si le multumesc cellr care au inteles astahappy

| Pebunee a răspuns:

In primul rand, nu mai judecati... De aceea se numeste "viata sexuala, viata intima"... Si nu, daca nu ai ejaculat in ea, nu ramane insarcinata. Sansele sunt foarte foare mici sa ramana. Data viitoare. protejati-va!winking