| nuconteazacinesunt_1308 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa stiu cum sa ii arat unui baiat ca ii plac? Il plac de foarte mult timp, dar nu stiu cum sa ii arat, pentru ca sunt cam timida. Iar el e un tip foarte destept si preocupat de scoala...(poate ajuta la ceva acest detaliu).

Ajutor! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| allyce a răspuns:

Cind treci pe linga el uite-te drept in ochii lui si zimbeste usor...atunci sigur ca isi va da seama...

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Simplu. Te duci la el si ii spui ca il placi.

| melissa_3397 a răspuns:

''agata'l'' pe messsmug... si pe mess ii dai webu cvv poze. si cu cat vb o sa se obisnuiaska cu tine si poate te va placea... bine inteles mai bate si uh cateva apropourii de iubire din astea din astea, adica nu stiu si ai prietena?smug eu asa am facut laughing numa ca nu-s rusinoasa delocbatting eyelashes succes!

| claudica a răspuns:

Sincer eu niciodata nu i-am putu zice in fata... dar e un sfat bun incearca sa vorbesti cu el ca prietena apropii-te de el si apoi fa apropouri ( da sa nu il sperii) si apoi ii zici. nu ai nimic de pierdutwinking

| allyce a răspuns:

Cind treci pe linga el uitete in ochii lui si zimbestei usor...astfel sigur isi va da seama...