| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si fumez de o perioada scurta. fumez 1 pachet pe saptamana. ce mi se poate intampla? care sunt avantajele si dezavantajele? mulumesc

fundita :*

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,nu prea e bine sa fumezi la ani tai e pre devreme si in plus un pachet pe saptamana mi se pare prea mult ai grija cu fumatu ti se poate imbolnavi plamani si dintii ti se ingalbenesc, sper ca te-am ajutathappypup

| William a răspuns:

Avantajele fumatului? rolling on the floor nu exista asa ceva, dezavantajele sunt: dai bani multi pe tigari in loc sa dai si mai multi bani la metin, iti strici plamanii, te cearta parintii si poate nu te mai lasa sa joci metin, nu iti mai dau bani la scoala ca sa nu cumperi tigari (parintii evident), iti pute gura ca dracu si daca mesteci guma, iti cer toti sarantocii de pe strada tigari ca ei nu au bani si daca nu le dai te injura si poate te bat. Da-mi funda daca crezi ca te-am ajutat.