| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si m-am indragostit de unu de 18 ani.Cum aflu daca ma place? Acum cativa ani cred ca ii placea de mine dar acum nu stiu eu atunci nu-i ofeream atentie credeti ca s-a plictisit? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Fa cunostinta cu prietenii lor, afla ce hobby ii plac si daca are prietena. Daca nu are, incepe sa vorbesti cu el, asa vei afla mai multe.

| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu el, vorbitsi din nou. Fa'tsi prieteni pe prietenii lui, si totul o sa iasa bine happy