| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si mi-a venit mentruatia joia trecut(deci este a 8a zi) si nu imi mai trece
(Prima menstruatie mi-a venit luna trecuta si a durat 5 zile).

Răspuns Câştigător
| sudenta a răspuns:

Este normal unele fete au ciclu regulat altele il au neregurat iar daca ai intretinut relati sexsuale in timp ce avea ciclu e posibil sa ai vreun copil. Oricum spune-i mamei tale si du-te la ginecolog

| Capsunica56789 a răspuns (pentru sudenta):

Nu am intretinut relatii sexuale, si multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i mamei si mergeti la ginecolog!

| Andreeush a răspuns:

Ceva nu e în regulă, ar trebui să mergi la medic.