| lalalalala12334567 a întrebat:

am 14 ani si parintii mei nu vor sa ma lase sa ies in oras de revelion cu prietenii mei, cum as putea sa-i conving?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Daca prietenii tai sunt mai mari decat tine...nu ai nici o sansa. Daca nu sunt, zi-le ca o/il lasa si pe x (care e vai de capul lui, sau ceva de genu, sau e in clasa cu tine sau e prieten? a cu tine etc.). BAFTA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ameninta-i ca te sinucizi daca nu te lasa.

| paulacarry a răspuns:

Stai acas'.

| gabore a răspuns:

Convinge pe cineva mai mare dect tine incare parinti tai are incredere si spune-le ca o sa megi cu persoana responsabila asta am facut eu si a mers