| FoXy a întrebat:

am 14 ani.si vreau sa zic ca am o problemuta. oare cumlaughing...am 1.73 inaltime si cam vreo 56 de kg am sanii mari 90 mai de graba ...si ma gandeam ca fiind mari trebuie sa fie lasati dar nu sunt lasatzi...este ceva normal sau o problema? mentionez ca sunt inca virgina.:-s.ast >raspunsuri.big grin

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La varsta ta, nu au de ce sa fie lasati. E am sani mari si am avut mereu, dar au inceput sa se lase anul trecut (la 29 de ani).

| Silvia a răspuns:

Da. se vede si in pozalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu este nici o probleme happyE ceva normal big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pareria mea, fatito fii calma e normal sa fie asa mai ales ca nu ti-ai început relatiile intime.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu prea inteleg care e problema. La varsta ta e normal sa fie totul perfect si sa te bucuri de asta. Ce n-as da si eu sa fiu asa ca tine tanara si frumoasa.

| maryana5 a răspuns:

Esti perfecta si eu la fel ca tinewinking

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca incerci sa iti complici viata cautand probleme acolo unde nu exista!

| catalina_2916 a răspuns:

Nu vad care e problema... bucura-te de aceasta calitate fizic pe care o ai. pup

| BlueDreams a răspuns:

E chiar o calitate acest lucru iar tu esti foarte tanara. E normal la varsta ta.Deci stai linistita, ti-o spun pentru sunt de varsta cu tine.big grin

| wannabe a răspuns:

E o mare problema..trebuie neaparat sa te duci la un concurs de miss love struck

Răspuns utilizator avertizat
| ullyse a răspuns:

Atat timp cat ramai virgina si nu porti sutiene cu sarma (pop up), o sa ai sanii fermi cel putin pana in 25 de ani. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waii ce n-as da eu pentru niste sani mari.Pff.bucura-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sanii mari si nu sunt lasati? surprise asta chiar ca e o problema, pentru mine ca nu stiu cum sa te gasesc drooling