| HelpMePlease343 a întrebat:

am 15 ani as vrea sa stiu cum fac ca o fata sa-si dea seama ca o plac? FUNDAtongue

Răspuns Câştigător
| CristinaLorena a răspuns:

Stai mai mult cu ea, bag-o in seama, ajut-o cand are nevoie, stai de vorba cu ea, nu o jigni, vb frum cu ea, cerei du' si acolo ii poti spune ce simti pentru ea. Poate te vrea sau poate nu. happy Funda? love struck

5 răspunsuri:
| Carly22 a răspuns:

Sunt fata si pot spune ca un baiat mi-ar atrage atentia daca ar veni la mine cand am fi cu grupul, ar vorbi cu mine pe mess, daca ar vedea ca am status. melancolice ar vb. cu mine,

| bianca_4393 a răspuns:

Vai e foarte simplu...te uiti mereu la ea, ii sari mereu in ajutor, te asezi doar langa ea si ii faci mereu complimente si unde merge ea sa te duci si tu. funda?

| D1aBl00 a răspuns:

Pai incerca sa te dai la ea
(subtil)
gen: incerci sa-i iei apararea cand se ia cineva de ea
incerci sa -i soptesti atunci cand este ascultata, daca sunteti in aceeasi clasa. Daca nu-si da seama ii zici direct, insa incearca pe mess sau telefon.winking

| HelpMePlease343 explică:

Multumesc mult. imi pare rau dar habar n-am la cine sa dau fundacrying(

| ADaaaaaA82635761 a răspuns:

Vorbesti frumos cu ea nu "vulgar", cheam`o la o plimbare sa va cunoasteti mai bine, daca chiar nu isi da seama apeleaza la un prieten/a sa te ajute, dar va merge happy. Funda?