| tarantulaverde a întrebat:

Buna am 15 ani ce ma fac? m-am indragostit decel mai bun prieen al meu care are 18 ani ne intelegem de minune mie mai bun c aun frate poate aspectul deranjeaza? http://www.odnoklassniki.ru/profile/457645564622/pphotos

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu face nimic in privinta asta... doar tine-l aproape:X
Dar daca stii sigur ca si el te place, spune-i ca-l placi, daca nu sti sigur, atunci nu-i spune, poate va stricati prietenia... si nu are rost
Oricum...atunci cand sunteti singuri, si sunteti aproape unul de altul, incearca sa il saruti... poate iese ceva. Daca nu, nu are de ce sa se supere
Sper ca te-am ajutat happy!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu la ce faci "reclamă cu acest link?
Învață să ții sentimentele în frâu!
Pa, pa.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde din ce unghii îl vezi tu pe el, restul nu contează.

Păi spune-i sincer ce șimți pentru el si gata.

Hai, te-am pupat.

| Jackul336 a răspuns (pentru Dariusuu):

Unghii laughing))

| Dariusuu a răspuns (pentru Jackul336):

Mă rog.

Unghi.

Mulțumesc de corectare.

| Jackul336 a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu era in atentia mea sa te corectez si eu mananc cate o litera, cratima

doar a fost o exprimare care m-a amuzat, insa niciodata nu ma amuz de individ ci de faptul in sine tu ai punctat foarte bine raspunsul adica e gandit matematic(nu degeaba ai folosit un element al geometriei, daca unghiul variaza asupra unui fapt determinat reiese ca la randul lor coordonatele acelui fapt se modifica)

| Dariusuu a răspuns (pentru Jackul336):

Îți mulțumesc.