| delicioasatha a întrebat:

Am 15 ani si 1.53 inaltimesadSunt prea mica pentru varsta mea.Parintii mei sunt inalti, si fratimeo la fel.numai eu sunt mica.cum pot sa cresc in inaltime? pls help me!crying

5 răspunsuri:
| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Pai. fa sport, te va ajuta sa te inalti, si nu te ingrijora, ai incredere in tine, ai incredere ca esti valoaroasa, asa cum esti, si nu acorda importanta tuturor persoanelor invidioase. E bine asa cum esti, si te vei mai inalta cu timpul, stai linistita!
Ai grija de tine!happy

| CristiCryssu a răspuns:

Stai linistita, acum te dezvolti si vei creste in inaltime considerabil in urmatorii anihappy nu poti face ceva ce iti va accelera drastic cresterea in inaltime.

| annutza a răspuns:

Poti face handball...ai vazut ca cei care joaca acest sport st inalti nu? sar si de aceea...ai incredere in tine!

ai grija de tine! te puuup

funda? pls

| Crisu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te simti bine asa cum esti.si eu sunt mica de statura pentru vrasta mea thinking

| rus a răspuns:

Nu stiu
sory