| maria_4948 a întrebat:

Buna~! am 15 ani~si am foarte multe cosuri, mai ales pe spate. Ce pot sa folosesc? am fost si la dermatolog... dar am fost doar pentru cosurile de pe fara care sincer mi-au mai trecut.si mi-a dat Retin`A si cateva produse de la AVENE, am mai folosit si produse de la Avon, si inca o crema.care era foarte buna. dar nu se mai fabrica.numai stiu exact cum se numeste, dar le usca.De curand am citit pe net ca Mibazon este foarte bun pentru cosuri, in combinatie cu tinctura de propolis... voi ce`mi recomandati? ati folosit Mibazon? este bun? Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamponeaza zilnic zonele afectate cu o bucata de vata inmuiata in spirt.Lucrul acesta poate rezolva problema.

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Nu-ti irosi banii pe creme.Tot ce iti spun este sa scapi de toxine.Bea multa apa, si renunta la dulciuri(in special ciocolata)AM trecut si eu prin aceasta situatiewinking

| Vali87 a răspuns:

Pentru cosurile de pe spate da-te tot cu retin a dc zici ca iti face bine sau du-te din nou la dermatolog. Pentru cosuri mai sunt brevoxyl, skinoren dar depinde de la caz la caz. Du-te la dermatolog din nou.

| mirunaana a răspuns:

Au stiu ca mibazonul este un antibiotic. dar nu sunt sigura.incearca cu ZINERIT...eu am folosit pentru fata si a fost foarte bun.banuiesc ca si pentru spate e bun.numai ca vei consuma mai mult pentru a te da cu el pe spate.

| mirunaana a răspuns:

Plus ca va veni vara...soarele este un mod natural de a scapa de cosuri.in cateva zile de stat la soare vei vedea ca dispar. evita solarul.

| Abcd_3874 a răspuns:

E o mare prostie Mibazon! mi-am dat si eu...si nici un efect.plus ca este pentru animale.si este slinos.