| lauramary a întrebat:

Buna am 15 ani si imi place de un baiat si nu stiu daca ma place adica cand ma vede se rusineaza, zambeste, imi face cu ochiul, si o data din l-a intrebat un prieten daca ma iubeste si el sa rusinat si si a lasat capul jos...deci ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Da te iubeste deoarece acele semne semnifica ca si el te iubeste:rusinare, facut cu ochiul, zambire.Sigur te iubeste! Succes!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca e prea devreme pentru iubire dar de placut sunt sigura ca te place

| neutrino a răspuns:

Acest baiat probabil ca nu este capabil, datorita varstei, decat sa faca cu ochiul Asa poate el iubi!

| Azµre a răspuns:

Nu te iubește pentru că nici nu te cunoaște de aproape.
Te simpatizează atât.

| lauramary explică (pentru Azµre):

Ba ma cunoaste foarte bine.

| Azµre a răspuns (pentru lauramary):

V-ați luat limba în gură ca să zici că vă iubiși? Nu prea cred. Așa că n-are cum să te cunoască dacă nu a petrecut câteva zile împreună cu tine.

| lauramary explică (pentru Azµre):

Suntem colegi de clasa...

| Azµre a răspuns (pentru lauramary):

Și tot nu vă cunoașteți în așa fel încât să tragi concluzia că te iubește, tot nu ai înțeles nimic din ceea ce am spus! Degeaba sunteți colegi de clasă dacă nu ați petrecut timp împreună, dacă nu v-ați ajutat reciproc în probleme, nu ați conviețuit împreună!

| justfreelove a răspuns:

Ii place de tine si e dispus la ceva mai mult. Nu ezita, dai intalnire!

| DaRaspund a răspuns:

Probabil te place!

| Kosmy55 a răspuns:

Eu unul sunt in aceeasi situatie cu o fata... Sigur te place big grin