| LeraSwarovschi33 a întrebat:

am 15 ani si in timpul apropiat trebuie sa-mi puna aparat braket. Si vreau sa stiu cine am mai purtat, si cum te simti cum acele sirme pe dinti?

2 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

O sa ti se pare ciudat la inceput.Eu cand le-am avut, la inceput, toata ziua cu limba pe sarmele alea laughing Te obisnuiesti in vreo 2-3 saptamani maxim.Cand o sa ti le dai jos o sa vezi ce bine te simti ca ai rezistat cu ele si cat de frumos va fi rezultatul.

| HerrManelig a răspuns:

La inceput te deranjeaza rau de tot, dar apoi te obisnuiesti si nu le mai simti...dar le vezi efectul POZITIV!
Si merita sa le suporti pentru ca iti schimba aspectul ...deci si viata!