| Ea a întrebat:

Buna! Am 15 ani si jumatate. Am 1.53 m si imi doresc foarte mult sa mai cresc. Credeti ca as putea incepe un tratament cu l-arginina?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă prostiile. O dietă echilibrată și practicarea înotului te vor ajuta să te înalți. Baftă multă.
Pa, pa.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Eu te-as sfatui s practici sport de exemplu:baschet, volei sau atletism.cum spune si legiuitoarea inotul ...iti dezvolta attah coprul. dar is minteatongue ...Succes.si sper ca ti-am fost de ajutorr; x

| deea_1980 a răspuns:

Joaca baschet!happy