| anistfn a întrebat:

Am 15 ani și plac un băiat din scoala mea. El a aflat de la o prietena că îl plac, dar nu știu cum să mă bag in seama cu el. Niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu trebuie sa mai faci nimic, da-i voie baiatului sa faca primii pasi. Deja stie ca-l placi, iar daca si el te place, va veni sa-ti vorbeasca.

| Dariadari12345 a răspuns:

Spune-i exact ce simți... Nu contează care va fi răspunsul. Nu ai nimic de pierdut. Pentru ca nici măcar nu l-ai avut?