| allle a întrebat:

Buna am 15 ani. sunt a8a si am banchetul anul acesta.
intrebarea mea este. ce rochie mi-ati recomanda?
am 1.53 [sunt micasad] {atat aveam ultima data cand m-am masurat.}
am 45 kg.
cum sunt mica de inaltime ma gandeam la o rochita scurta. ca cele lungi dupa parerea mea nu miar sta bine.

Răspuns Câştigător
| Deni4you a răspuns:

Dupa cum te-ai descris o rochie cu 10 cm mai sus de genunchi fara bretele si niste sandale cu tocul de 5 cm si ceva te vor face sa arati matura dar frumoasa si inti pun in evidenta silueta si corpul,foarte putin bufanta jos,in culoarea mov, roz, alb sau albastru ti-ar sta bine.

1 răspuns: