| Angel977 a întrebat:

Am 15 ani,sunt baiat si sunt din Brasov. Vreau sa imi fac doua piercing-uri sub buza,unul in stanga,altul in dreapta. Vreau sa imi spuneti si mie toate detaliile necesare cat mai amanuntit posibil,adica cat de tare doare,cat costa, cum trebuie ingrijit etc.
Ar mai fi o problema, ca is minor si cica `pana la 16 ani nu imi face la salon niici cu acordu parintilor. Dati-mi niste idei, cum sa imi fac piercu' avand in vedere ca is minor. Daca sunteti din Bv si puteti sa ma ajutati as fi recunoscator.Sau sa imi spuneti cum v-ati facut voi piercu'.

Răspuns Câştigător
| MironAndrei1 a răspuns:

Eu sincer cred ca iti voe face daca incerci sa pari matur, si da doare destul de tare (aflat de al prieteni), piercul se numeste Snake Bite daca nu ma insel, dar de cum trebuie ingrijit nu stiu aproape nimic...