| Dany2712 a întrebat:

Am 16 an.i Ce ma fac? Cum aflu ca un baiat ma aflu.Nu imi pot da seama daca el ma place sau nu...El are 17.

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu prea poti sa aflii asa pur si simplu daca nu-l intrebi. E adevarat ca la unii baieti devine evident ca plac o anume fata dar altii sunt timizi si nu dau niciun semn. Cel mai simplu si sigur mod e sa-l intrebi chiar tu sau sa-i dai de inteles ca tu-l placi. Daca-ti va raspunde intr-un mod pozitiv atunci ai raspunsul la intrebarea ta happy

2 răspunsuri:
| K4sZz a răspuns:

Aflii ca un baiat te place prin comportamentul lui. Nu stiu la ce te referi ca nu ai scris tocmai clar big grin

| seby8873 a răspuns:

Nu prea m-am prins, oricum chestia e ca vrei sa afli cum iti poti da seama daca te place. Poti vorbi cu el si vei afla sau poti sa astepti anumite semne sau te poti ghida dupa limbajul trupului care din nou, v-a iesi la iveala daca el te place.