| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani.

Am multe alunite pe fata,bine nu exagerat de multe.dar ma deranjeaza tot timpul ma gandesc ce frumoasa as fi daca nu le-as avea,nu le suport si simt mereu ca lumea ma priveste altfel,ciudat! Mentionez ca nimeni nu ma insultat niciodata intr-un fel din aceasta cauza dar totusi nu incetez gandesc asa, nu am curajul sa fac multe lucruri, ma simt complexata, nu imi doresc decat sa scap de acest gand care ma tot bantuie oriunde merg ..va rog mult sa ma luati in serios ma afecteaza tare aceasta problema sa ii spunem asa! Nu vreau sfaturi gen du-te la psiholog sau fa o operatie, vreau sa imi confirmati daca este adevarat sau nu cea ce cred eu sau e doar in mintea mea si un sfat va rog happy
Multumesc anticipat! (fundita)

3 răspunsuri:
| Charlly a răspuns:

Nu cred ca lumea te priveste altfel..defapt e frumos sa fii special.Tu esti speciala si eu cred ca e dragut sa ai alunite pe fata! Am o colega cu alunite si e ft. scumpa cu ele si tu la fel! sunt sigura nu te mai gandii la prostiilove struckFunda?

| MandyMaya a răspuns:

Si eu am cateva alunite pe fata si sunt chiar mandra de ele. Ma fac sa ma simt deosebita, deci nu cred ca acesta este un motiv sa te simti complexata. Curaj!

| HahahaAb a răspuns:

Si eu sunt plina de alinite... peste tot... mici si mai marute si stii ce am observat? Ca alunitele mele sunt al dracu de sexy! laughing :-D Ma simt altfel decat copiile lumii! laughing Ma simt bine in pielea mea si mai ales ca alunitele sunt cele mai dragute chestii care i le poate oferii Mama-Natura unei fete/baiat! happy
Nu-ti fa griji! Ele fac parte din tine si din ceea ce esti acum! kiss