| Login96 a întrebat:

Am 16 ani si am sani foarte foarte mici. Care este cea mai mica cupa de sutien?
Am circumferinta sanilor de 76 iar sub sani am 69. Exista o cupa pentru sani atat de mici? O_o
Imi este rusine, sunt aXa si inca port bustiera. -_- E ceva neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| Lorenuta2000 a răspuns:

La cel mai mic sutien trebuie sa ai circumferinta sanilor 75-76 si sub ei 65, deci poti sa arunci bustiera pe geam daca vrei big grin

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Mai fata, fii serioasa! Nu toate putem fi "dotate". Asta e! Sunt sutiene speciale, care sa-ti "mareasca sanii vizual.Cauta prin magazine si nu mai fi asa disperata ca nu ai sani "bombe". Imbracate sic, cu haine care sa te avantajeze in ceea ce priveste silueta ta si lasa "moda sanilor mari", ca nu in asta sta tot farmecul unei fete.Esti frumoasa, asa cum esti!