| GdzAndrei12 a întrebat:

Buna, am 16 ani si de curând am intalnit o fata pe Instagram din acelaș județ dar altă localitate, ne-am cuplat intre timp si eu pe Instagram am niste poze cu efecte sa nu se vadă coșurile si defectele la mine, am vorbit cu ea si vrem sa ne intalnim dar mie imi este rusine si frica pentru ca este prima fata care ma place, dar mi-e frica deoarece cand o sa imi vada coșurile si defectele la mine nu o sa ma mai placa crying
Nu sunt frumos deloc, dar chiar nu vreau sa o pierd, urmeaza sa ne întâlnim peste 2 zile. Ajutor, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Nimeni nu este perfect toți aveam câte un defect eu sunt gras Tu ai coșuri nu este Sfârșitul lumi îți trece coșuri este normla eu nu aveam cei drep coșuri la varsta ta dar bagă in mine ca spartul )))) ziceai ca sunt gaură neagră )))) nu te mai stresa atâta mergi frumos acolo beți un suc mergeți in parc la o plimbare mergeți la un film frumos mai un ekler una alta ))))

Nu te Mai stresa mergi acolowinking fi Bărbat ma Andrei ce naiba ma faci de râs sad mergi acolo i-ați ceva frumos pe tine și Aia e forța

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai ai gresit total, de ce sa ascunzi ceva ce oricum s-ar fi aflat cand va intalneati?! Mai pici si de mincinos.
Asa ca-s mare sanse sa o pierzi, aia e, data aviatoare sa nu mai te dai cine nu esti, da-te cine esti si daca te place asa, atunci e ok.

Dar nu stiu cat de naiv ai fost sa faci asa! Cand te intalnesti cu persoana aia, nu te vedea real cum erai?! Ce naiba.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Scoate-ți coșurile si după ce se usucă sângele care o sa iasă da-te cu niște pasta de dinți pe coșuri. Asa o sa mai atenuezi din ele dar nu te aștepta la minuni ca îs 2 zile, nu săptămâni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceea e recomandat întotdeauna să fii tu însuți. Mințind, oamenii vor simpatiza, nu pe tine, ci imaginea falsă pe care o afișezi despre tine, de o minciună de fapt.

| UnDiavol a răspuns:

Succes Andrei mersi pentru funda

| BlindMirror a răspuns:

Nu v-ați cuplat deloc. O să te respingă din prima, când o să vadă cum ești în realitate. Adică, un mincinos.

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Un om trebuie sa te iubească pentru ceea ce esti, nu pentru cum arati

| GabyCls22 a răspuns:

Ba sincer nici eu nu sunt frumos, dar nu mi-e rușine cu fața mea