| lailla a întrebat:

Am 16 ani si doresc sa ma angajez URGENT. As vrea sa lucrez dimineata pentru ca la 12 am scoala. Oriunde in afara de McDonald's. Va rog frumos ajutati-ma. Rog seriozitate

4 răspunsuri:
| me a răspuns:

Poti fi reprezentant avon.nu stiu cat se castiga dar ar fi totusi un ban in plus.
nimeni nu prea angajjeaza copii sub 18 ani.
bafta

| dannys a răspuns:

Incearca si tu pe la restaurante. Poti ajuta la spalat de vase sau la curatat cartofii.Eu la 16 ani asa ceva faceam.

| Biencush a răspuns:

Poti deveni rerezentant Ladys. Daca vrei sa vinzi e bine, iar daca nu, poti doar promova site-ul si castiga din bonusuri de la cei inscrisi de tine.

| moniii a răspuns:

Nu cred ca poti worried din pacate trebuie` sa te dezamagesc eu fac 17 ani imd big grin si nu ma angajeazastraight face numai pe timp de varabatting eyelashes
deci iti zic sa mai astepti pana la vara big grin
:*:*
bafta... daca afli ceva zi`mi si mie:*