| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 16 ani si imi place de un baiat de 19. Este vreo problema? Nu stiu cum sa fac sa ii atrag atentia, mai ales ca eu am si plecat in alt oras dar o sa ma intorc inapoi si in iarna si in vara. Credeti ca ar merge? Imi place foarte foarte mult de el

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu cred ca ar merge, fiindca nu sta nimeni dupa tine sa vii odata la 6 luni ca sa iesi cu el.
Fa-ti un prieten acolo unde stai tot restul anului.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e nimic în neregula dar,
Are balta pește+acest "îmi place foarte mult" se va transforma in "a fost un toxic"winking