| alexandracosmin a întrebat:

am 16 ani si nu m-am mai sarutat pana acum.Am un prieten pe care il iubesc nespus de mult si el ar vrea sa ne sarutam dar mi-e teama sa ma sarut pentru ca poate va iesi rau sau poate va rade de mine. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nimeni nu s a nascut invatat, vorbeste cu el, spune-i ca esti incepatoare, sigur nu va rade de tine

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Iata aici ceva care cred ca te va ajuta:
http://www.cumsaorice.ro/articol/Relatii/105/Cum-sa-sarut.html
Nu e greu. Vine de la sine...
Bye!

| beatrice9849 a răspuns:

De ce nu ii spui adevarul, nu cred ca va rade! Orice are un inceput!

| DaRaspund a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie teama si nici rusine. Saruta-l cand o sa-ti faca placere! Cred ca o sa inteleaga!