| Cavani1999 a întrebat:

Buna,am 16 ani si sunt un baiat foarte timid.Sa va dau un exemplu din ziua de azi:eram pe strada si ascultam muzica la volum mic pe mp3 cand o fosta colega m-a strigat:Florin, Florin! Am intors capul si nici buna nu i-am spus doar i-am facut cu mana.In acel moment eram foarte speriat de ce se va intampla, nu stiam ce sa fac sa merg sa vorbesc cu fostii colegi din generala sau sa plec.Si am plecat! M-am facut de **** atunci,nici un salut nu le-am dat colegilor,sunt atat de prost incat nici salut nu sunt in stare sa spun.M-am saturat viata, nimic nu-mi merge bine:prieteni nu am si ma simt ca un idiot din cauza asta, pentru ca sora mea vorbeste foarte bult cu prietenii la telefon cand vine de la scoala.eu in acele momente ma simt si mai idiot decat sunt acum! Sa nu mai spun ca n-am viata sociala si chiar daca sora mea ma cheama sa ies cu prieteni ei, ies cu ea si mai apoi ma simt ca un idiot pentru ca nu spun un cuvant.
Nu vreau mila de la nimeni sau ajutor, insa vreau sa stiu ca nu sunt singur si ca mai sunt persoane aflate in situatia mea! Va multumesc

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Nu ai pus nicio întrebare. Această comunitate este una adresată întrebărilor.