| TwoOrNothing a întrebat:

Bună, am 16 ani, sunt fata, si ma plictisesc enorm. E sambata seara, nu am ce sa fac, nu am cu cine vorbi, nu stiu la ce film sa ma uit si imi vine sa plang, eh, nu e asta o problema, dar ce sa fac sa nu ma mai plictisesc? Ma duc sa fac baie va rog dati-mi ceva ideei pana ma intorc.

11 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Sunt fata am 18 ani, si ma plictisesc enorm, uita'te la hannibal, eu il ador!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Cum ti s-a parut sfarsitul sezonului 2? sau nu ai vazut inca?

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru anonim_4396):

mi s-a parut, neasteptat, will inca nu era mort ceea ce lasa de interpretat ca inca ar urma
dar faptul ca blonda aia l-a ajutat mi s-a parut si mai socant, din catre am inteles va fi si o continuare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Da, se filmeaza si sezonul 3. pe mine m-a bulversat mai mult ca a revenit fata aceea si pana la urma tot ii taie gatul laughing. ce aiurea
cat despre blonda, inca nu stiu cum / cu ce l-a ajutat. abia astept sa vad ce si cum.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru anonim_4396):

Abie o chema? Dupa ce ca era criminala mica, i'a taiat si urechea, iiihhh, nu ai vazut finalul? sad pai ti'am stricat surpriza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Am vazut finalul, dar acum ceva timp si numai stiu exact. plus ca am vazut multe alte seriale, uit in timp toate "lucrurile marunte"

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahhh pai finalul a fost exact asa, el cu phiholoaga aia blonda, intr'un cvion ciocnind sampanie, si restul ala negru su will taiati pe acolo. btw ce seriale in gen mai stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

"in gen" daca te referi oarecum la inteligent, ca altceva nu prea stiu ce vrei sa zici

Sherlock Holmes. 3 sezoane, foarte interesant. doar un trailer daca vezi trebuie sa vezi tot serialul

Elementary. alta varianta cu Holmes dar aici Watson e femeie nu barbat, dar tot e interesant

Lie to Me, 3 sezoane. unu care vede pe fata oamenilor si din "semnele" lor daca mint.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru anonim_4396):

Lie to me l'am vazut, o sa incerc sa le vad si pe retu, mersiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un serial. daca de pe acum stai si plangi pentru nimic peste 15 20 de ani cand ai probleme adevarate ce face? te arunci de pe balcon? numai plange pentru orice. nu se merita

| iSwag a răspuns:

-Joaca-te ceva, asa poti socializa.
Inainte sa mi se strice PC-ul imi ocupam timpul liber cu jocul asta http://eune.leagueoflegends.com, mi-am facut si prieteni :)
- incearca sa iti faci prieteni

Altceva nu mai stiu.