| Clepsidra a întrebat:

am 16 ani. Unele prietene de ale mele sunt reprezentante avon sau oriflame, unele fac bijuterii hand made etc si isi fac banii proprii. Dati-mi va rog exemple de "joburi"din astea pentru ca as vrea si eu sa fac proprii mei bani. Funda, multumesc

13 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu inscriu reprezentanti Oriflame, e-mailul meu e ln_anamaria@yahoo.com

| Candace a răspuns:

Angajeaza-te la McDonald's

| fif2002 a răspuns:

Www.claudia09avon.eu un site pentru reprezentantii Avon

| erika13 a răspuns:

Ciao,poti face banii usor te poti inscrie la oriflame sau la avon, inscrierea este gratuita si poti castiga banii si cadouri...eu sunt reprezentanta si imi place ce fac si nu as renunta, daca doresti sa te inscrii astept mesaj aici pe site sau vb pe mess id-ul meu este erika_fazekas sau e-mail:erika_fazekas@yahoo.com
din ce judet esti? astept mesaj
ciao

| JustDareToDream a răspuns:

Http://vimeo.com/11323161 Incearca si tu cu Oriflame, poti ajunge sa faci multe! Uite-te la filmulet. Daca esti interesata, te pot ajuta: me_oriflame@yahoo.com.

| pici6 a răspuns:

Buna eu zic sa te inscrii ca reprezentant avon. daca te inscrii in echipa mea te voi ajuta ca sati castigi banutii tai plus un cadou din partea mea... lasa-mi un mesaj daca esti interesata si iti dau dupa toate detaliile.pup astept

| Deea26 a răspuns:

"Sunt deja prea multi reprezentanti" ai spus tu...dar daca e asa...sunt prea multi ingineri, avocati, muncitori, vanzatori. Fiecare se poate descurca si castiga un ban in felul lui si depinde de el cat de mult vrea sa castige.

My blog: www.avondeea.wordpress.com

| Clepsidra explică:

Candaces,nu am asa ceva in oraselul meu!

| Clepsidra explică:

Sunt deja prea multi reprezentanti happy

| JK_4579 a răspuns:

Un job part-time in care iti faci programul absolut singura este cel de Reprezentant AVON! Daca iti doresti sa faci acest pas si vrei sa faci parte din echipa mea iti ofer cadou un set de bijuterii hand-made pe care ti le poti alege de aici http://www.facebook.com/profile.php?id=100002488584046 Mai multe detalii despre cum poti deveni reprezentant (beneficii si responsabilitati) pe blog-ul http://afacereataavon.blogspot.com/......um-ca.html

| adryanaony a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant oriflame. add me pentru detalii adryana_ony

| sim90 a răspuns:

Devenind reprezentant avon iti poti castiga proprii bani. daca esti din botosani si esti interesata add dohotariu_simina

| AlexAlbu a răspuns:

Incearca si tu Oriflame! Aici te poti inscrie : http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=462502
Intră în echipa Oriflame. Te întâmpinăm cu un program special creat şi te ajutăm să te menţii Ai cele mai bune discounturi la comenzile din catalog :
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei